Wyposażenie dodatkowe

Nasza firma oferuje wiele atrakcyjnych dodatków, dzięki którym jeszcze bardziej zwiększysz możliwości wynajmowanych u nas hal namiotowych i namiotów.

Jesteśmy bardzo elastyczni pod tym względem i staramy się dawać klientom maksymalnie wiele korzyści. Współpracujemy z firmami, które zajmują się cateringiem, wynajmem mebli, ogrzewania czy klimatyzacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić Ci atrakcyjne oferty również na te elementy.

Co w ramach wyposażenia dodatkowego?
Nasza oferta stale jest poszerzana i rozbudowywana o nowe pozycje. Na dzień dzisiejszy możemy zaproponować naszym klientom poniższe rozwiązania.

  • Podłogi, na konstrukcji aluminiowo-stalowej z deską lakierowaną - są one łączone modułowo, dzięki czemu bardzo łatwe w transporcie i montażu. Doskonale sprawdzają się w przypadku, kiedy zależy Ci na stworzeniu stabilnej powierzchni, na której umieścisz meble, czy też wydzielisz fragment do tańczenia a co najważniejsze dzięki pokryciu lakierem są na tyle estetyczne nie musisz przykrywać ich wykładziną
  • Podest sceniczny – wykonany z profili aluminiowych ze specjalną płytą antypoślizgową. Wysokość podestu można dowolnie regulować w zakresie od 0,60 m do 1 m. Dołączamy schody do wejścia. Całość składa się z modułów o wymiarach 1 x 2 m. Bardzo dobrze sprawdza się w sytuacjach, kiedy chcesz przygotować np. miejsce dla orkiestry lub stworzyć scenę na której będą odbywały się występy.
  • Okna – dostępne w różnych kształtach i wymiarach. Bardzo dobry pomysł w przypadku, kiedy zależy Ci na jak największym doświetleniu namiotu. Na życzenie wykonujemy również przezroczysty dach.
  • Gala – jeśli chcesz stworzyć w hali klimat bankietowy, wysłonić elementy aluminiowe wewnątrz namiotu to nic lepiej się nie sprawdzi niż nasza gala. Może być zamontowana zarówno na dachu jak i na bokach, to od Ciebie zależy gdzie my ją podwiesimy
  • Drzwi aluminiowe, bramy – czy na imprezę czy na magazyn mamy specjalne rozwiązania wejść, zapytaj naszego fachowca a na pewno dowiesz się więcej
  • Zestawy piwne – w komplecie otrzymujesz dwie ławki czteroosobowe oraz drewniany stół. Taki zestaw bardzo dobrze sprawdza się podczas organizowania wszelkich imprez masowych, takich jak festyny, biesiady, czy przyjęcia weselne.


Oprócz tego możemy jeszcze zająć się dostarczeniem do hal ogrzewania, klimatyzacji, grafiki, mebli, oświetlenia, wykładziny – to od Ciebie zależy jak będzie wyglądała hala, a my jesteśmy po to aby Twoje życzenia realizować

Jakość jako podstawa
Wyposażenie dodatkowe, które proponujemy wykonane jest z wysokiej jakości materiałów i elementów. To daje Ci pewność, że doskonale sprawdzi się w każdych warunkach.

W razie problemów proponujemy pomoc naszych ekspertów, którzy profesjonalnie doradzą i pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie.

Zobacz wszystkie realizacje