Wynajem namiotów weselnych

Organizacja wesela to proces czasochłonny, skomplikowany i wymagający dużego zaangażowania. W związku z tym warto rozpocząć go co najmniej dwa lata wcześniej, szczególnie jeśli zależy nam na tym, by całe przyjęcie zorganizować w miarę tanio. Zdarza się jednak, że mimo rozpoczęcia przygotowań z odpowiednim wyprzedzeniem, nie udaje się w dogodnym terminie zarezerwować wybranej sali weselnej – w takiej sytuacji ciekawą alternatywą w atrakcyjnej cenie może być namiot weselny na wynajem.

Marzysz o romantycznym weselu w plenerze? Zależy ci na tym, by twoje przyjęcie weselne odbyło się na łonie natury? Chcesz zaskoczyć gości weselnych oryginalnym pomyłem na przestrzeń do zabawy? Nasza firma oferuje swoim klientom wynajem namiotów weselnych. Dzięki temu, że są one wykonane z materiałów wysokiej jakości, z powodzeniem sprawdzą się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Namiot na wesele

Namioty weselne na wynajem cieszą się rosnącym zainteresowaniem nie tylko dlatego, że mogą zastąpić salę weselną. Przestrzeń pod namiotem można bowiem z łatwością zorganizować według własnych upodobań i potrzeb. Dzięki temu, że oferta naszej firmy jest szeroka i zróżnicowana, dajemy możliwość zaaranżowania przestrzeni pod kątem indywidualnych wymagań. Zapewniamy dodatkowe wyposażenie namiotu. Proponujemy przede wszystkim:

  • podłogi na konstrukcji aluminiowo-stalowej, które nie tylko są łatwe w montażu, ale także bardzo dobrze się prezentują – są pokryte lakierem,
  • podest sceniczny, którego wysokość można dopasować do indywidualnych oczekiwań i które stanowić może miejsce dla orkiestry,
  • okna w różnych kształtach i wymiarach,
  • galę, którą można podwiesić w dowolny sposób,
  • drzwi aluminiowe,
  • zestawy piwne.

Jeżeli interesuje Państwa proponowany przez nas cennik lub cena konkretnej usługi, serdecznie zachęcamy do kontaktu - wynajem namiotów weselnych nigdy nie był bardziej prosty!

Zobacz wszystkie

Formularz wyceny

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com