Hale namiotowe, magazynowe na wynajem

Potrzebujesz dodatkowych przestrzeni, które pomogą Ci pomieścić Twoje produkty, ale brakuje Ci funduszy na postawienie nowego magazynu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które będzie doskonałą alternatywą dla standardowych hal magazynowych.

Hale magazynowe na wynajem oferowane przez naszą firmę są bardzo szybkie do budowania i świetnie spełniają standardowe funkcje magazynu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy namioty halowe różnej wielkości w zależności od tego, jak wysokie są ich wymagania.

Najwyższa jakość hal magazynowych


Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest trwałość takich hal, dlatego też przy ich budowie stosujemy najlepszej jakości profile aluminiowe wyróżniające się niezwykłą trwałością. Ze względu na użycie profili nie jest konieczne stosowanie dodatkowych słupów we wnętrzu hali. To sprawia, że można ją bez problemów zaaranżować w dowolny sposób.

Konstrukcja hali

Lekka konstrukcja umożliwia bezproblemowe postawienie na różnego rodzaju podłożach. Poszycie, które mają nasze hale targowe jest wykonane z białego PCV przepuszczającego promienie światła. Ściany - na życzenie klienta - mogą mieć okna z folii bezbarwnej co gwarantuje to odpowiednią ilość światła w środku hali bez stosowania dodatkowego oświetlenia w ciągu dnia. Jeśli jednak będziesz pracował w hali wieczorem powiedz nam o tym, a my podwiesimy oświetlenie, aby tę pracę Ci ułatwić.

Szeroki wybór materiałów

Jesteśmy w stanie zapewnić wynajem obiektu o niemal dowolnych rozmiarach. Niezależnie więc, czy potrzebujesz tymczasowej hali magazynowej o mniejszej, czy większej powierzchni – dostarczymy ją i rozstawimy we wskazanym przez Ciebie miejscu.

W naszej ofercie znajdziesz hale magazynowe o rozmiarach:

  • na szerokość: 10, 15, 20, 25 i 30 metrów,
  • na długość: od 5 metrów wzwyż (z każdym kolejnym modułem dłuższa o 5 metrów),
  • na wysokość ściany bocznej: 3, 3.5 i 4 metrów.

Wyposażenie dodatkowe hali

Oferowane przez nas na wynajem hale namiotowe magazynowe posiadają bardzo bogate wyposażenie dodatkowe, które wdrażamy na życzenie klienta. Pomoże Ci to jeszcze bardziej rozszerzyć funkcjonalność hali oraz lepiej dopasować do Twoich osobistych potrzeb.

W ramach dodatkowego wyposażenia możesz mieć:

  • wyższe progi
  • bramy
  • podsufitki przeciw skraplaniu się wody
  • drzwi stalowe lub aluminiowe
  • boki z blachy
  • Elastyczne zasady najmu

Hala magazynowa to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które potrzebują dodatkowego miejsca.

Błyskawiczny montaż hali

Decydując się na ofertę firmy Trans Hall, masz pewność, że dostarczymy wybrane elementy najszybciej, jak to możliwe. Na miejscu nasi technicy zajmą się również rozstawieniem całej konstrukcji, a także instalacją wybranych dodatkowych elementów. Dzięki temu szybko i sprawnie zyskasz dodatkową przestrzeń magazynową. Natomiast w momencie, kiedy hala przestanie być Ci potrzebna, nasi pracownicy zajmą się jej demontażem.

Jakie koszty wynajmu hali magazynowej

Do każdego zlecenia podchodzimy ściśle indywidualnie, gdyż potrzeby naszych klientów mogą się od siebie znacznie różnić. Dlatego też stawki wynajmu hali ustalamy indywidualnie z każdą osobą zainteresowaną wypożyczeniem obiektu. Wysokość kosztów jest uzależniona od wielkości hali, a także czasu, na jaki chciałbyś ją wypożyczyć.

Na jak długo możesz wypożyczyć hale magazynową?


Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego też nie narzucamy sztywnych ram czasowych dotyczących wynajmowania hal. To znaczy, że możesz nasze hale magazynowe wynajmować tak długo, jak tylko będziesz tego potrzebował. Dla nas nie jest ważne, czy będzie to tydzień, miesiąc lub rok.

Nasze hale spełniają najsurowsze normy

Jesteśmy świadomi faktu, że dla klientów liczy się nie tylko to, aby hala była przestronna i zapewniała odpowiednią przestrzeń magazynową, ale również gwarantowała bezpieczeństwo. Dlatego też posiadane przez nas elementy konstrukcyjne, począwszy od szkieletu, po poszycie spełniają najwyższe wymogi krajowe, jak i unijne, gwarantując Tobie i Twoim pracownikom bezpieczną pracę.Zapraszamy do współpracy!

Zobacz wszystkie realizacje

Formularz wyceny

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com