Namioty eventowe i imprezowe na wynajem

Imprezy na świeżym powietrzu są niezwykle popularne i zawsze przyciągają wielu odbiorców. Otoczenie wody, plaży, drzew, zieleni i natury zdecydowanie zwiększa ochotę na dobrą zabawę oraz pozwala na zorganizowanie wspaniałego wydarzenia.


W przygotowaniu tego typu wydarzeń pomagają nasze hale imprezowe, dzięki którym każda z nich będzie udana niezależnie od pogody. Nasza firma zajmuje się dostarczaniem takich obiektów oraz dbaniem o ich prawidłowe ustawienie na miejscu.

Namiot imprezowy na wynajem to idealne rozwiązanie dla Twojego przyjęcia!

Dlaczego warto wynająć namioty eventowe?

Hale imprezowe pozwalają na zaaranżowanie dowolnego typu wydarzenia w dowolnym miejscu. Możesz przygotować zarówno konferencję firmową wraz z bankietem, szkolenie, pawilon handlowy, koncert, imprezę sportową, wesele czy inną imprezą okolicznościową. Spektrum zastosowań jest bardzo obszerne i niekiedy będzie ograniczała Cię wyłącznie Twoja własna wyobraźnia.

Na życzenie naszych klientów upiększamy proponowane hale imprezowe poprzez maskowanie aluminiowych elementów konstrukcji oraz zastosowanie dodatkowych dekoracji. Istnieje możliwość przeszklenia boków hali oraz dachu, jak i również naniesienie reklamy w wybranych punktach.


Chcesz aby w hali było ciemno, ponieważ chcesz zrobić projekcje filmową czy nastrój do dobrej zabawy podczas np. koncertu? – żaden problem, montujemy białe plandeki ze specjalnym wyciemnieniem, które nie przepuszczają promieni słonecznych. Mimo białej plandeki w środku hali mamy ciemno.

Nasze hale imprezowe mogą mieć różne wielkości w zależności od ich zastosowania. Jeśli szykujesz większą zabawę, to w naszej ofercie nie brakuje bardzo dużych obiektów, które pomieszczą znaczną liczbę gości. Z nami znikają ograniczenia i nie musisz już martwić się tym, że dane miejsce nie zagwarantuje odpowiedniego komfortu uczestnikom imprezy.

Namioty eventowe dostępne w naszej ofercie to wysokiej jakości produkty, które nadają się na każdego typu wydarzenie.

Fachowa obsługa wynajmu hal

Nasi pracownicy dbają o to, aby wszyscy klienci mogli być w pełni zadowoleni. Dostarczają hale imprezowe na miejsce docelowe oraz troszczą się o ich właściwe ustawienie. W razie czego będą w stanie doradzić i wskazać najbardziej odpowiednie rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w organizowaniu danego wydarzenia.

Dzięki naszym halom zorganizowanie imprezy w plenerze już nigdy nie będzie żadną przeszkodą. Wręcz przeciwnie, jest to świetne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na oryginalności i wspaniałej zabawie.

Zobacz wszystkie realizacje

Formularz wyceny

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com