Wynajem namiotów hal i magazynów

W Trans-Hall prowadzimy wynajem namiotów i wynajem hal namiotowych o wszechstronnym zastosowaniu.

Staramy się cały czas wychodzić naprzeciw naszym Klientom i obowiązującym na rynku namiotowym trendom, dlatego też co roku powiększamy nasze stany magazynowe oraz wprowadzamy różne nowości.

Oferta Trans-Hall obejmuje następujące hale namiotowe i namioty:

  • hale o szerokości 10m, 15m, 20m, długość dowolna co 5m, wysokość ściany bocznej 3m i 4m
  • hala o szerokości 25m, 30m, długość dowolna co 5m, wysokość ściany bocznej 3.5m i 4m
  • namioty dwuspadowe o szer. 6m, długość co 3m, wysokość ściany bocznej 2.1m
  • namioty tureckie o wym. 3x3m, 4x4m, 5x5m


Oferowane przez nas hale namiotowe produkowane są przez wiodących producentów hal i namiotów na rynku polskim, dzięki czemu gwarantujemy ich wysoką jakość wykonania oraz odporność na warunki zewnętrzne. Dzięki lekkości konstrukcji oraz braku podpór we wnętrzu hal można postawić je na dowolnym podłożu oraz w dowolny sposób zaaranżować. Poszycie hal i namiotów wykonane jest z białego materiału PCV przepuszczającego promienie słoneczne. Dla bardziej wymagających mamy dachy transparentne bądź ze specjalnego materiału nie przepuszczającego światła, aby móc hale wyciemnić od środka. Boki w halach i namiotach mogą na życzenie Klienta być białe, białe z wyciemnieniem, z folii bezbarwnej bądź z oknami z folii.

Oferujemy wynajem hal i namiotów w najwyżej jakości w bardzo dobrych cenach. Obsługujemy kompleksowo naszych Klientów tj. usługa montażu, demontażu oraz transportu zawsze leży po naszej stronie. Posiadamy wykfalifikowanych montażystów, którzy sprostają nawet najcięższym wyzwaniom.

Nie da się ukryć, że współczesny rynek hal magazynowych rozwija się bardzo błyskawicznie, zdobywając coraz większe zainteresowanie i powiększając się o nowe sektory i branże. Szerokie zastosowanie tego typu konstrukcji sprawiło, że z roku na rok powstaje coraz więcej tego typu obiektów, które są wykorzystywane do różnych celów. Przede wszystkim są szybkie w montażu, trwałe i stanowią idealną alternatywę dla tradycyjnych budowli.

Wynajem hal namiotowych

Imprezy okolicznościowe czy targi mogą bez większych przeszkód być organizowane w plenerze, jeśli tylko na miejscu pojawi się hala namiotowa. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku bankietów zasiadanych i stojących, konferencji biznesowych, imprez integracyjnych czy niepowtarzalnych wesel. Stabilna konstrukcja z zadaszeniem stosowana jest także nierzadko na festynach czy pokazach. Wynajem hal magazynowych czy namiotowych jest zatem bardzo korzystny w przypadku organizacji wielu imprez plenerowych. Ogromna dostępność zróżnicowanych modeli konstrukcji sprawia, że firmy są w stanie obsługiwać wydarzenia, w których jednocześnie bierze udział kilkuset gości.

Oferowany przez nas wynajem tego typu konstrukcji cieszy się ogromną popularnością, a wszystko dzięki zastosowaniu solidnych materiałów, dzięki którym są bezpieczne dla zgromadzonych gości wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ponadto ułożenie i wysokość czy rodzaj podłoża konstrukcji dostosowane są do oczekiwań i indywidualnych potrzeb klienta.

Kiedy warto zdecydować się na wynajem hali magazynowej?

Nieodłącznym elementem każdej jednej większej firmy jest solidny magazyn, jednak jego budowa może być nie tylko kosztowna, ale i czasochłonna. Z takiej inwestycji rezygnują najczęściej małe i młode przedsiębiorstwa, które chcą zminimalizować koszty rozruchu działalności, na rzecz wynajmu hali magazynowej, którą mogą postawić w dowolnym miejscu w ciągu zaledwie kilkunastu godzin. Najczęściej wynajem hali namiotowej pokrywa się z potrzebą natychmiastowego zapewnienia przestrzeni magazynowej, brakiem czasu i środków na budowę stałej hali, a także brakiem wiedzy jak dużą przestrzeń magazynową firma będzie potrzebowała. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest wynajem hali magazynowej. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą Państwu przy wyborze odpowiedniej konstrukcji z naszej oferty.

Trans-Hall – hale namiotowe, namioty na wynajem – zapraszamy!