Wynajem namiotów hal i magazynów

W Trans-Hall prowadzimy wynajem namiotów i wynajem hal namiotowych o wszechstronnym zastosowaniu.

Staramy się cały czas wychodzić naprzeciw naszym Klientom i obowiązującym na rynku namiotowym trendom, dlatego też co roku powiększamy nasze stany magazynowe oraz wprowadzamy różne nowości.

Oferta Trans-Hall obejmuje następujące hale namiotowe i namioty:

  • hale o szerokości 10m, 15m, 20m, długość dowolna co 5m, wysokość ściany bocznej 3m i 4m
  • hala o szerokości 25m, 30m, długość dowolna co 5m, wysokość ściany bocznej 3.5m i 4m
  • namioty dwuspadowe o szer. 6m, długość co 3m, wysokość ściany bocznej 2.1m
  • namioty tureckie o wym. 3x3m, 4x4m, 5x5m


Oferowane przez nas hale namiotowe produkowane są przez wiodących producentów hal i namiotów na rynku polskim, dzięki czemu gwarantujemy ich wysoką jakość wykonania oraz odporność na warunki zewnętrzne. Dzięki lekkości konstrukcji oraz braku podpór we wnętrzu hal można postawić je na dowolnym podłożu oraz w dowolny sposób zaaranżować. Poszycie hal i namiotów wykonane jest z białego materiału PCV przepuszczającego promienie słoneczne. Dla bardziej wymagających mamy dachy transparentne bądź ze specjalnego materiału nie przepuszczającego światła, aby móc hale wyciemnić od środka. Boki w halach i namiotach mogą na życzenie Klienta być białe, białe z wyciemnieniem, z folii bezbarwnej bądź z oknami z folii.

Oferujemy wynajem hal i namiotów w najwyżej jakości w bardzo dobrych cenach. Obsługujemy kompleksowo naszych Klientów tj. usługa montażu, demontażu oraz transportu zawsze leży po naszej stronie. Posiadamy wykfalifikowanych montażystów, którzy sprostają nawet najcięższym wyzwaniom.

Trans-Hall – hale namiotowe, namioty na wynajem – zapraszamy!