O nas

Niemalże od kilkunastu lat ogromnym zainteresowaniem cieszą się hale namiotowe na wynajem i nic nie wskazuje na to, by miało to ulec jakiejkolwiek zmianie. Konstrukcje te dają ogromne możliwości, dlatego posiadając dużą, nieustannie rozrastającą się firmę lub organizując różnego rodzaju imprezy plenerowe, warto zastanowić się nad tego typu rozwiązaniem.

Historia naszej firmy

Rok 2005 był milowy dla nas, bowiem to wtedy firma Trans-Hall podjęła działalność. Nasze usługi i produkty, takie jak hale namiotowe na wynajem kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorstw krajowych, a także zagranicznych. Nasza firma to przede wszystkim ludzie z pasją, którzy od lat związani są z branżą namiotową. Daje nam to ogromną przewagę nad konkurencyjnymi firmami, bowiem posiadamy ogromne doświadczenie, co pozwala nam dobrać ofertę pod indywidualne preferencje naszych Klientów. Wynajem hal namiotowych to jedna z wielu dziedzin, w której się specjalizujemy i profesjonalnie podchodzimy do wykonywanych usług.

Konstrukcje, które oferujemy to w obecnych czasach standard, jeśli chodzi o różnego rodzaju imprezy plenerowe, targi czy tymczasowe, magazynowe hale namiotowe. Wynajem krótko- lub długoterminowy to idealne rozwiązanie dla firm, które nie chcą inwestować w budowę tradycyjnych obiektów. My dostarczamy gotowe rozwiązania na duże gale, bankiety, konferencje czy imprezy sportowe. Nasze konstrukcje kierujemy do osób, które potrzebują jednorazowo dużej powierzchni w dowolnej konfiguracji.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze hale namiotowe?

Dostarczany przez nas produkt, jakim jest hala namiotowa na wynajem to bardzo korzystna finansowo alternatywa dla budowy magazynu. Dysponujemy nowoczesnymi i estetycznymi konstrukcjami, które udostępniamy na dowolny okres, a ponadto są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na zniszczenia czy niekorzystne warunki atmosferyczne. W ramach pełnej usługi nasza firma Trans-Hall zapewnia dodatkowo transport konstrukcji, a także jej montaż i obsługę podczas eventu. Ponadto posiadamy myjnię plandek, dzięki czemu nasze konstrukcje są zawsze czyste i estetyczne, dzięki czemu przyciągają wzrok.