O nas

Firma Trans-Hall zajmuje się wynajmem hal namiotowych i namiotów od 2005r. Działamy na rynku krajowym jak i zagranicznym. Trans-Hall tworzą ludzie związani od lat z branżą namiotową co daje nam przewagę nad konkurencją pod względem doświadczenia i profesjonalnego podejścia do wykonywanych usług.

W Trans-Hall zapewniamy Państwu pełne wsparcie w realizacji imprez plenerowych, targowych, magazynowych. Specjalizujemy się również w dostarczaniu hal na duże gale, bankiety, konferencje, imprezy sportowe gdzie jednorazowo potrzebny jest duży metraż hal w różnej konfiguracji.

Dostarczane przez nas hale i namioty są atrakcyjną cenowo alternatywą dla budowy magazynu czy też kupna hali namiotowej. Dysponujemy nowoczesnymi, estetycznymi i dającymi szeroką gamę możliwości aranżacji konstrukcjami, które wynajmujemy na dowolny okres. Dodatkowo zapewniamy kompleksową obsługę włącznie z transportem oraz rozłożeniem namiotów i hal oraz ich obsługą w trakcie eventu.

Jako nieliczni w Polsce posiadamy profesjonalną myjnie do mycia plandek, dzięki której poszycia są zawsze czyste i estetyczne.