Namioty covidowe

Tegoroczna pandemia koronawirusa zaskoczyła niemal wszystkie branże, w tym eventowe, których dorobek opierał się na organizacji różnego rodzaju przyjęć, imprez integracyjnych dla firm czy spotkań rodzinnych. Wówczas na tego typu imprezach plenerowych, dostrzec można było nasze namioty i hale, dzięki którym możliwa była organizacja wesela czy innego przyjęcia niemal pod gołym niebem. W naszym asortymencie pozostają hale namiotowe, które jak można się obecnie przekonać, mają o wiele większe zastosowanie, niż ktoś by się mógł spodziewać.

Wiele możliwości zastosowań i wysoka jakość

Konstrukcje stalowe w postaci całorocznych hal namiotowych mają wiele możliwości zastosowania. Można zatem znaleźć szereg korzyści płynących z wyboru takiego rozwiązania. Są to obiekty, które stanowią doskonałą alternatywę dla budynków murowanych. Hale namiotowe stosowane są także jako magazyny. Istnieje także możliwość doposażenia takiej konstrukcji w system grzewczy, dzięki czemu w środku będzie panować odpowiednia temperatura.

Mobilne punkty pobrań

Oferowane przez nas namioty i inne konstrukcje do tej pory były wykorzystywane w celu organizacji imprez. Jednakże w obliczu wszechobecnej pandemii, nasza oferta uległa małemu przekształceniu. Jesteśmy w posiadaniu nowych hal namiotowych, które wykorzystywane są jako punkty pobrań materiałów medycznych, a także jako hale do segregacji pacjentów, którzy czekają w kolejce do badania. Jedną z takich realizacji dostrzec można w okolicy szpitala Medicover na warszawskim Wilanowie.

W celu lepszego oznakowania namiotu, postanowiliśmy umieścić na powierzchni hali napisy, które ułatwią pacjentom zlokalizowanie punktu pobrań. Oferowana przez nas hala namiotowa wykonana jest z solidnych materiałów, a montaż nie zajmie więcej niż kilka godzin. Powierzchnię namiotu jesteśmy w stanie dostosować do oczekiwań firmy. Nie każdy musi się znać na proponowanych przez na konstrukcjach, dlatego służymy pomocą zarówno pod względem technicznym, jak i praktycznym. Pomożemy Państwu dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie, które zaspokoi potrzeby i sprawdzi się w każdych warunkach.