FAQ

1. Jakie hale można znaleźć w naszej ofercie? Jaki jest czas wynajmu?

Proponujemy Państwu hale o szerokości od 10 do 30 metrów oraz rozpiętości co 5 metrów. Długość może być dowolna co 5 metrów, a najwyższa wysokość ściany bocznej wynosi 4 metry. Długość najmu naszych hal uzależniona jest od potrzeb klientów. Wypożyczamy konstrukcje najkrócej na jeden dzień, do nawet kilku lat.

2. Z czego wykonane są nasze hale?

Oferowane przez nas hale są bardzo szczelne, a to dzięki materiałom, z których są wykonane. Do ich montażu używamy profili aluminiowych, a dach pokrywamy specjalnym materiałem, typu opaque w kolorze białym, który nie przepuszcza promieni słonecznych. Dodatkowo hale mogą posiadać boki z pełnego materiału PCV, okna lub elementy transparentne. W przypadku hal magazynowych, wykonujemy je z blachy trapezowej.

3. Czy hale można wykorzystywać w ciągu całego roku?

Tak, jak najbardziej. Proponowane przez nas hale wykonane są z solidnych materiałów, co umożliwia wykorzystanie ich przez cały rok, bez względu na porę roku. Pomieszczenia można dogrzać nagrzewnicami, bądź schłodzić klimatyzatorami według własnej potrzeby.

4. Jaka jest cena wynajmu hal?

Koszt wynajmu ustalany jest indywidualnie z każdym klientem i jest uzależniony zarówno od przeznaczenia hali, jak i jej wymiarów, a także długości wynajmu. Dodatkowo liczy się miejscowość, w której konstrukcja ma zostać zamontowana. Im dłuższy okres najmu, tym comiesięczna kwota jest niższa.

5. Czy w środku hali dostępne są wzmocnienia konstrukcji?

Każda wynajmowana hala posiada dodatkowe wzmocnienie w postaci belek, które są wyłącznie umieszczone po obrysie hali. Dzięki temu nie zmniejsza się jej powierzchnia.

6. Kto i gdzie montuje hale?

Wszystkie nasze hale, które wynajmujemy, montowane są przez nasze ekipy specjalistów. Wycena, którą otrzymuje klient zawiera koszty montażu, demontażu i transportu. Hale można zamontować na prawie każdym podłożu, który jest prosty. W przypadku nierówności, niwelujemy je za pomocą podkładów. Ze względów bezpieczeństwa hale kotwimy do podłoża za pomocą szpil stalowych, które mają długość 1 metra.

7. Czy hale są utrzymywane w czystości?

Jako jedna z nielicznych firm, dbamy o czystość naszych hal. Posiadamy myjnię plandek, a dodatkowym atutem jest podłoga wykonana z deski lakierowanej na konstrukcji aluminiowo-stalowej. Dzięki takiej powłoce, nie wymaga ona dodatkowej wykładziny.

8. Jakie dodatkowe wyposażenie posiada firma?

Oprócz wynajmu hal, zajmujemy się dostarczaniem podłóg drewnianych lakierowanych oraz tzw. materiału podsufitowego, który zakrywa elementy aluminiowe wewnątrz hal. Najczęściej jest on wykorzystywany podczas wesel i bankietów. Dodatkowo oferujemy ławostoły, a krzesła i stoły możemy podnająć od zaprzyjaźnionych firm. Posiadamy też akcesoria do hal, takie jak drzwi aluminiowe przeszklone, oświetlenie jarzeniówkowe i halogenowe, a także podesty sceniczne.