Hale namiotowe, magazynowe na wynajem

Potrzebujesz dodatkowych przestrzeni, które pomogą Ci pomieścić Twoje produkty, ale brakuje Ci funduszy na postawienie nowego magazynu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które będzie doskonałą alternatywą dla standardowych hal magazynowych.

Hale magazynowe na wynajem oferowane przez naszą firmę są bardzo szybkie do budowania i świetnie spełniają standardowe funkcje magazynu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy namioty halowe różnej wielkości w zależności od tego, jak wysokie są ich wymagania.

Najwyższa jakość hal magazynowych


Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest trwałość takich hal, dlatego też przy ich budowie stosujemy najlepszej jakości profile aluminiowe wyróżniające się niezwykłą trwałością. Ze względu na użycie profili nie jest konieczne stosowanie dodatkowych słupów we wnętrzu hali. To sprawia, że można ją bez problemów zaaranżować w dowolny sposób.

Konstrukcja hali

Lekka konstrukcja umożliwia bezproblemowe postawienie na różnego rodzaju podłożach. Poszycie, które mają nasze hale targowe jest wykonane z białego PCV przepuszczającego promienie światła. Ściany - na życzenie klienta - mogą mieć okna z folii bezbarwnej co gwarantuje to odpowiednią ilość światła w środku hali bez stosowania dodatkowego oświetlenia w ciągu dnia. Jeśli jednak będziesz pracował w hali wieczorem powiedz nam o tym, a my podwiesimy oświetlenie, aby tę pracę Ci ułatwić.

Wyposażenie dodatkowe hali

Oferowane przez nas na wynajem hale namiotowe magazynowe posiadają bardzo bogate wyposażenie dodatkowe, które wdrażamy na życzenie klienta. Pomoże Ci to jeszcze bardziej rozszerzyć funkcjonalność hali oraz lepiej dopasować do Twoich osobistych potrzeb.

W ramach dodatkowego wyposażenia możesz mieć:

  • wyższe progi
  • bramy
  • podsufitki przeciw skraplaniu się wody
  • drzwi stalowe lub aluminiowe
  • boki z blachy
  • Elastyczne zasady najmu

Hala magazynowa to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które potrzebują dodatkowego miejsca.

Na jak długo możesz wypożyczyć hale magazynową?


Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego też nie narzucamy sztywnych ram czasowych dotyczących wynajmowania hal. To znaczy, że możesz nasze hale magazynowe wynajmować tak długo, jak tylko będziesz tego potrzebował. Dla nas nie jest ważne, czy będzie to tydzień, miesiąc lub rok.

Zapraszamy do współpracy!

Zobacz wszystkie realizacje

Formularz wyceny

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com